12.11.2011

Valhalla

7 komentarzy:

 1. Piękne kolory! To tak dla siebie?
  Jedna rzecz mi nie pasuje. Wydaje mi się, że postacie są za duże bo jakoś nie odczuwa się tego, że one są oddalone od miasta, takiej głębi, że coś jest daleko. Ale może przesadzam xD Praca i tak świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za zwrócenie uwagi. Coś czułam, że nie wyszło mi oddanie odległości między postaciami a zabudową, więc teraz trochę je pomniejszyłam. Chyba wygląda lepiej :)

  Praca kiedyś była robiona na bitwę concept art, ale nie wyrobiłam się w terminie. Skończyłam ją już wyłącznie dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak teraz patrzę to postacie są ok. Wydaje mi się, że powinnaś popracować nad tym spadkiem, który dzieli postacie od zabudowań. Bo teraz to nie wygląda jakby on były na wzgórzu i patrzyły z góry na miasto. I właśnie między nimi, jak jest zbocze to to spróbować jakoś pogłębić, że jest spadek w dół. Czy coś takiego xD A ile Ci to zajęło?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok, w wolnej chwili poprawię zbocze, faktycznie jest zbyt płytkie.

  Ile czasu? Ciężko mi powiedzieć, nie mam zwyczaju patrzeć na zegarek w trakcie pracy. Rysowałam z dużymi przerwami, po trochu. Jednego dnia godzinę, następnego dwie, tydzień później pięć, potem miesiąc przerwy, itp. Inna sprawa, że bardzo wolno pracuję, nawet jeśli siedzę nad jedną pracą dzień w dzień bez odstawiania na potem :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak sobie przeglądam Twojego bloga i wiele prac mi się bardzo podoba, ale obok tej nie mogłam przejść obojętnie. Cudo.

  OdpowiedzUsuń